O společnosti

Firma BISO-Keibel s.r.o. byla založena v roce 1992 v areálu bývalé STS Strakonice. Od svého vzniku se firma zaměřovala na strojírenskou zakázkovou výrobu a rozvíjela se z původních 6 zaměstnanců  na výrobní ploše 2.000 m2 až na dnešních 250 zaměstnanců na 12.000 m2 výrobních ploch. Jediný vlastník pan Detlef Keibel postupně budoval a rozšiřoval společnost tak, aby svým moderním technickým vybavením a flexibilním přístupem byla schopná plně uspokojovat potřeby svých zákazníků na evropském trhu.

BISO-Keibel s.r.o. je dnes dlouholetým a zkušeným partnerem pro zakázkovou strojírenskou výrobu a také dodavatelem spolehlivých zemědělských vozů Horal. V roce 2005 společnost převzala podnik STS Strakonice a.s. a rozšířila tím své produktové i zákaznické portfolio. Současně získala tradiční výrobu sběracích vozů, které se ve Strakonicích vyráběly již od roku 1967. Vždyť značka Horal je pro zemědělskou veřejnost často jejich synonymem. Rozhodnutí modernizovat, inovovat, dále vyvíjet sběrací vozy a zajistit tím pokračování této výroby vzešlo z neklesajícího zájmu jejich uživatelů.

Naše zemědělské vozy slouží nejen na českých ale i na zahraničních polích a loukách.

Bez vysoké kvality by naše práce neměla smysl. Dodáváme výrobky a služby, jejichž jakost pečlivě hlídáme a podporujeme nákupem nových strojů a zavádění nových technologií. Jsme držiteli certifikátů EN 1090-1, EN 1090-2, DIN 18800-7/D a EN ISO 3834-2.

Díky vyspělému technickému vybavení a zkušenostem našich zaměstnanců jsme schopni garantovat kvalitu, přesnost a plnění termínů dodávek.